HAKKIMIZDA

BİZ KİMİZ ?

1984 yılında kurulan Bahar Saatçilik Ltd. Şti..35 seneyi aşan tecrübesiyle Türkiye’de alanında önde gelen firmalardan olma gururunu değerli müşterileri ile paylaşıyor.
Merkezi İstanbul’da bulunan Bahar Saatçilik Ltd. Şti’nin bir şubesi de Ankara’da bulunuyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik en kaliteli ürünlerle en iyi hizmeti vermeyi kendine misyon edinen Bahar Saatçilik,aynı bakış açısıyla istikrarla yoluna devam ediyor.
Türkiye’de yaygın satış, servis ve bayi ağı olan saygın saat şirketlerinden biri olmaktan Bahar Saatçilik ailesi olarak kıvanç duyuyoruz.
Revello, ürün portföyünü özgün tasarımları ile her geçen gün daha da zenginleştirmeye devam ediyor. Şimdi de DIVARESE markasını hizmetinize sunuyor …Şık ve farklı dizaynlarla göz dolduran Revello, müşterileri için vazgeçilmez olmayı hedefliyor.
Revello, her zaman ve her yerde “Zaman Değerlidir” ilkesinden hareketle müşterilerine en iyi ürün ve en iyi hizmeti sunabilmeyi temel prensip edinerek, sizlerden gelen her geri bildirimi değerlendiriyor ve kendisini o yönde geliştiriyor.

İLETİŞİM

0212 511 11 46
info@divaresesaat.com

DİĞER MARKALARIMIZ

YAŞAM AĞACI

Geçmişten Günümüze Divarese Saat Oluşumu.

Revello Kuruldu.

İlk şubemiz Tahtakale / İstanbulda Faaliyetlerine başladı.

Türkiye’nin 81 ilinde 1200 aşkın satış noktasına ulaşıldı.

Divarese Saat Kuruldu.